BENGT JOHAN GULLBERG, bord / soffbord / ståbord, "A2 / Trehöjdsbordet", Gullberg Trading Company, formgivet ca 1952.

Lös teakfanerad skiva på svart stål stativ för alternativ användning. Längd 120, bredd 75, höjd 52/72/97 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
10 000 SEK