Design Övrigt
1157489
Sissi Westerberg
(Född 1975)

SISSI WESTERBERG, "Flow" ljusstakar, ett par, tenn, Firma Svenskt Tenn, 2011.

Höjd 14 cm. Med originalkartonger och en dustbag.

Smärre slitage.

Övrigt

Modellen framtagen till Firma Svenskt Tenns 80-års jubileum, 2004.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
4 500
419
469
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
14
19 maj 16:46
4 500 SEK
12
19 maj 16:46
4 400 SEK
14
19 maj 16:36
4 200 SEK
12
19 maj 9:40
4 000 SEK
13
19 maj 9:40
4 000 SEK