Konst Grafik
1157492
Beverloo Corneille
(1922-2010)

BEVERLOO CORNEILLE, 2 färgserigrafier, signerade och numrerade 132/250 resp 124/200, daterade '97 resp 2003.

Bladstorlek 31 x 24 resp 36 x 44 cm.

Oramade blad.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 800
171
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
12 jul 14:42
1 800 SEK
12 jul 14:35
1 300 SEK
11 jul 20:34
1 000 SEK
7 jul 19:44
700 SEK
7 jul 18:52
600 SEK