Samlarföremål Leksaker
1157574
DOCKA, Frankrike, SFBJ, 1800-talets slut

Huvud och kropp av konstmassa. Peruk av brunt hår. Klädd i tidsenlig långklänning. Märkt SF.BJ PARIS i nacken. Längd ca 38 cm.

Smärre slitage. Smärre färgbortfall vid fötter.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
94
106
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
12 jun 12:05
1 000 SEK
8 jun 12:45
500 SEK