SOFFA, omgjord av kinesisk säng, 1900-talets början

Längd ca 220 cm, djup ca 84 cm, höjd ca 86 cm.

Tyget med omfattande slitage

Klubbat pris
55
612
58
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (6 bud)
18 aug 2019 19:43
55 EUR
18 aug 2019 19:43
50 EUR
18 aug 2019 19:43
50 EUR
17 aug 2019 9:40
45 EUR
17 aug 2019 9:40
40 EUR
12 aug 2019 21:25
30 EUR