Stomme av mörkbetsat trä, sittdyna klädd med mörkbrunt skinn, soffa i fem sektioner, total längd ca 375, sitthöjd ca 44, höjd ca 90 cm
Åldersrelaterat slitage. Slitage. Skador. Repor. Nagg. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10