Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö Edelmann
(Sverige, 1941-2016)

YRJÖ EDELMANN, olja på duk, signerad och daterad -83

Utan titel. 60 x 60 cm.

Enstaka mindre fläck. Obetydligt kantslitage.

Konstnär

Klubbat pris
52 000
4 557
4 740
Utropspris
45 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
11 aug 2019 19:02
52 000 SEK
11 aug 2019 19:01
50 000 SEK
8
11 aug 2019 19:00
48 000 SEK
11 aug 2019 19:00
46 000 SEK
8
11 aug 2019 18:59
44 000 SEK
11 aug 2019 18:59
42 000 SEK
8
11 aug 2019 18:59
40 000 SEK
11 aug 2019 18:56
39 000 SEK
8
11 aug 2019 18:56
38 000 SEK
10 aug 2019 8:19
37 000 SEK
8 aug 2019 20:12
36 000 SEK
8 aug 2019 20:06
35 000 SEK
6 aug 2019 23:48
30 000 SEK
6 aug 2019 12:09
25 000 SEK
6 aug 2019 11:27
22 000 SEK
6 aug 2019 8:18
21 000 SEK
6 aug 2019 0:46
20 000 SEK
5 aug 2019 23:22
7 000 SEK
5 aug 2019 21:21
300 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89