GOLVLAMPA, Cottex, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Rund fot av marmor. Fem ljusarmar. Märkt. Höjd ca 200 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Mindre nagg.

Klubbat pris
2 400
210
219
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
6 aug 2019 18:20
2 400 SEK
8
6 aug 2019 17:38
2 200 SEK
6 aug 2019 15:48
2 000 SEK
6 aug 2019 15:48
2 000 SEK
5 aug 2019 22:27
1 100 SEK
5 aug 2019 22:27
1 000 SEK
5 aug 2019 22:27
950 SEK
5 aug 2019 22:27
900 SEK
4 aug 2019 21:30
850 SEK
4 aug 2019 21:30
800 SEK
4 aug 2019 9:08
750 SEK
4 aug 2019 9:08
700 SEK
3 aug 2019 18:41
650 SEK
3 aug 2019 18:40
600 SEK
3 aug 2019 18:40
600 SEK
3 aug 2019 11:56
550 SEK
2 aug 2019 21:40
500 SEK
2 aug 2019 21:40
450 SEK
2 aug 2019 21:39
400 SEK
2 aug 2019 21:39
350 SEK
1 aug 2019 21:24
300 SEK