Belysning Golvlampor
1158095
GOLVLAMPA, Cottex, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Rund fot av marmor. Fem ljusarmar. Märkt. Höjd ca 200 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Mindre nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H162
Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 700
160
180
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
16 jun 0:13
1 700 SEK
12 jun 21:40
1 500 SEK
12 jun 15:59
500 SEK
12 jun 11:26
300 SEK