NIKLAS ANDERBERG, akvareller, 3 st, signerade och daterad -81.
Utan titel 52 x 20 cm. "Sista" 36 x 27 cm. Utan titel 35 x 21 cm.
Ej examinerade ur ram, gulnade.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK