Samlarföremål Leksaker
1158263
BÅTMODELL, 1900-talets mitt

Trä och metall. Längd 177. Bredd 39. Höjd 212 cm.Segel medföljer.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
6 000 SEK