Design Övrigt
1158269
Lisa Larson
(Född 1931)

LISA LARSON, figurin, stengods, "Moses", K-Studion, Gustavsberg.

Katten 'Moses' av stengods med svart glasyr. Katten är signerad Lisa L. K-Studion Gustabsberg samt djupstämplad MADE IN SWEDEN. Längd 32 cm.

Nyskick.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK