KISTA, renässansstil, 1700/1800-tal.

Plant lock. Skuren front med dekor av valv och blommor. Fyra runda kulfötter. Handtag i smidesjärn. L 145, B 62, H 67.

Sprickor. Smärre skador. Renoverad/kompletterad. Delvis äldre delar. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Sprickor. Smärre skador. Renoverad /kompletterad. Delvis äldre delar. Fungerande men ej orginalnyckel medföljer.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss