1158328
MATTA, Najafabad, Signerad Enteshari, ca 470 x 338 cm

Obetydligt ytslitage.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Slutpris
12 000
1 128
1 271
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 jun 18:22
12 000 SEK
16 jun 18:22
11 550 SEK
16 jun 18:21
8 000 SEK
9 jun 17:44
1 000 SEK