1158353
HANS WICKSTEN, ljusstakar, ett par, tenn, Västerås 1782-1814. Sengustavianska.

Signerade i gjutformen. Höjd ca 23-24 cm.

Slitage. Skador. Sneda. Ljusmanschetter saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK