TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 5 delar, 1900-tal.

Soffa, ett par karmstolar, bänk och bord.
Bord med skiva av ekbrädor, diam 110, höjd 68 cm.
Soffa längd 150, sitthöjd c:a 44 cm.
Ett par karmstolar, total bredd c:a 60-63 cm, sitthöjd c:a 44-45 cm.
Bänk längd 102, höjd c:a 59 cm.

Slitage p g a utomhusbruk, väder och vind. Bordsskivan med fläckar.

Utropspris
5 000 SEK