Möbler BordE381 Inred ute
1158439
SLAGBORD, 1800-tal.

Furu. Med två slag och dubbla grindar. Bredd 118 cm. Längd 28-169 cm. Höjd 77 cm.

Torrsprickor. Maskstungen. Slitage. Märken. Repor. Kantskador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Slutpris
4 200
395
445
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
24 maj 19:38
4 200 SEK
20 maj 21:10
4 000 SEK
20 maj 21:10
3 900 SEK
20 maj 20:34
3 700 SEK
20 maj 20:33
3 500 SEK