SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.

Furu. Med två slag och dubbla grindar. Bredd 118 cm. Längd 28-169 cm. Höjd 77 cm.

Torrsprickor. Maskstungen. Slitage. Märken. Repor. Kantskador.

Klubbat pris
4 200
373
389
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
24 maj 2019 19:38
4 200 SEK
20 maj 2019 21:10
4 000 SEK
20 maj 2019 21:10
3 900 SEK
20 maj 2019 20:34
3 700 SEK
20 maj 2019 20:33
3 500 SEK
20 maj 2019 20:33
3 500 SEK
20 maj 2019 19:49
3 200 SEK
20 maj 2019 19:45
3 000 SEK
20 maj 2019 19:45
2 900 SEK
20 maj 2019 18:10
2 700 SEK
20 maj 2019 18:10
2 500 SEK
20 maj 2019 17:34
2 200 SEK
17 maj 2019 20:01
2 000 SEK