MATTA, Sarouk mir, ca 333 x 240 cm.

Röd botten med små polykroma botehmönster. Benvit huvudbård med blom- och bladranka.

Något slitage, ställvis fälld, smärre fläckar och skador.

Klubbat pris
4 000
355
370
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 aug 2019 15:27
4 000 SEK
16 aug 2019 22:23
2 600 SEK
16 aug 2019 19:16
2 400 SEK
14 aug 2019 21:13
2 200 SEK
14 aug 2019 17:45
2 000 SEK
14 aug 2019 0:36
1 600 SEK
10 aug 2019 7:53
1 500 SEK