Fanerat med Santos-palisander (Machaerium scleroxylon), rektangulärt, sex lådor med handtag av aluminium, frånsida med hylla, längd 160, bredd 71, höjd 75 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.