1158486
BALENCIAGA, väska, "City".

Väska i svart skinn med nitar och spännen av mässing. Ytterfack med dragkedja samt löstagbar axelrem. Tygfodrad med innerfack med dragkedja samt fickspegel. Märkt "BALENCIAGA PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 37 x 25 x 14 cm
Dustbag medföljer.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
6 400
602
678
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
14 jun 16:16
6 400 SEK
9
14 jun 16:14
6 200 SEK
14 jun 16:13
6 000 SEK
9
14 jun 16:12
5 800 SEK
14 jun 16:07
5 600 SEK