Möbler Speglar
1158513
SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets mitt

Fanerad med mahogny, svärtade detaljer samt bronserad, 110 x 62 cm

Åldersrelaterat slitage. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK