1158574
Juho Kyyhkynen
(1875-1909)

JUHO KYYHKYNEN, olja på kartong, signerad och daterad -95.

Vinterskymning. Bildstorlek 17 x 12 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J1
Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 timmar 55 minuter
700
7 446
789
Utropspris
1 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 720 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
17 jun 20:07
700 EUR
17 jun 19:51
500 EUR