1158641
KAFFESERVIS, 25 dlr, Bing & Gröndahl 1900-talets andra hälft porslin

Bestående av;
12 koppar med fat,
12 assietter,
1 sockerskål med lock

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
5 400
508
572
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
25 maj 20:54
5 400 SEK
25 maj 20:53
5 200 SEK
8
25 maj 20:53
5 000 SEK
25 maj 12:33
4 800 SEK
25 maj 0:35
4 600 SEK