Rörstrand

(Sverige)
Rörstrand
(Sverige)

YTTERFODER, ett par, porslin, jugend, Rörstrand, 1900-talets början

Vitglaserade med floral dekor i relief. Höjd 13 cm, diameter 18 cm.

Smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
27 jun 2019 19:16
1 200 SEK
27 jun 2019 19:16
1 120 SEK
27 jun 2019 19:15
1 100 SEK
27 jun 2019 19:15
1 000 SEK
26 jun 2019 16:37
800 SEK
22 jun 2019 19:27
750 SEK
22 jun 2019 16:26
550 SEK
22 jun 2019 16:26
500 SEK
22 jun 2019 12:28
400 SEK
22 jun 2019 12:28
350 SEK
20 jun 2019 13:02
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79