1158699
Rörstrand

YTTERFODER, ett par, porslin, jugend, Rörstrand, 1900-talets början

Vitglaserade med floral dekor i relief. Höjd 13 cm, diameter 18 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V22
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 6 timmar
800
75
85
Utropspris
2 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 850 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
22 jun 19:27
800 SEK
22 jun 19:27
750 SEK
22 jun 16:26
550 SEK
22 jun 16:26
500 SEK
22 jun 12:28
400 SEK