Möbler Fåtöljer & Soffor
1158702
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.

Helstoppad med lös nackkudde. Klädsel: Ralph Lauren "Hawthorne paid".
Total bredd 85, höjd 100 cm. Sitthöjd c:a 41 cm.

Benen med slitage.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Utropspris
4 000 SEK