Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampa, 1960-70-tal.

Rökfärgad glaskupa. Ljusplåt i mässing. Höjd 36 cm. Djup ca 23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Saknar sladd.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
22 jul 2019 15:45
550 SEK
22 jul 2019 15:43
500 SEK
22 jul 2019 15:43
450 SEK
22 jul 2019 15:43
400 SEK
22 jul 2019 15:43
350 SEK
21 jul 2019 12:39
300 SEK