1158715
Lisa Larson
(Född 1931)

LISA LARSON och STIG LINDBERG, väggreliefer, 4 stycken, stengods, Gustavsberg, delvis signerade 1900-talets andra hälft.

28,5x27 cm. 28,5x23 cm. 28x28,5 cm. 37,5x39 cm.

Smärre nagg och glasyrbortfall.

Utropspris
4 000 SEK