SOFFBORD 1970-tal.

SOFFBORD 1970-tal.

Benställning av stål belagd med 23 karats guldplätering. Skivor av glas och rökfärgat glas. 100 x 100, höjd 37,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Glasskivorna med kantavslag. Märken.

Klubbat pris
3 800
337
352
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
9
31 jul 2019 17:23
3 800 SEK
31 jul 2019 17:23
3 600 SEK
9
31 jul 2019 17:22
3 400 SEK
8
31 jul 2019 17:22
3 200 SEK
31 jul 2019 17:22
3 100 SEK
8
31 jul 2019 17:22
2 900 SEK
31 jul 2019 17:22
2 700 SEK
8
31 jul 2019 13:31
2 500 SEK
31 jul 2019 11:43
1 500 SEK
30 jul 2019 21:23
900 SEK
30 jul 2019 20:19
850 SEK
30 jul 2019 11:12
800 SEK
29 jul 2019 20:00
701 SEK
29 jul 2019 18:13
601 SEK
29 jul 2019 16:20
550 SEK
27 jul 2019 13:52
500 SEK
24 jul 2019 20:28
400 SEK
24 jul 2019 18:16
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13