FRED ANDERSSON, olja på duk, signerad FRED Andersson och daterad 50.
Oljemålning med motiv av stiliserat stadslandskap. Målningen utförd och signerad av Fred Andersson 1950. 60 x 73 cm.
Gott skick.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK