SKÄNK, Jugend, tidigt 1900-tal.

Målad skänk med parrdörrar och bakomliggande hyllor. Två lådor. Metallbeslag. Bredd 141, djup 51, höjd 100 cm.

Renoverad och kompletterad med senare målning. Smärre slitage, torrsprickor. En låda låst. Nyckel saknas.

Klubbat pris
4 100
362
378
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 jun 2019 13:01
4 100 SEK
22 jun 2019 13:01
4 000 SEK
22 jun 2019 12:59
3 700 SEK
22 jun 2019 12:59
3 500 SEK
22 jun 2019 12:58
2 400 SEK
22 jun 2019 12:58
2 200 SEK
22 jun 2019 12:14
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

228. Lovisa Ringborg, "The Green Room II", 2010.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
Fair warning
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK