Konst Klassisk svensk konst
1158884
Nils Söderberg
(1903-1970)

NILS SÖDERBERG, olja på pannå, signerad och daterad -48.

"Skogslandskap, Gästrikland". 51 x 82 cm.

Utropspris
2 000 SEK