MATBORD, 1900-talets första hälft.

Målat. Med två iläggsskivor á 27 cm. Längd (125+27+27) 179. Bredd 90. Höjd 78 cm.

Senare målning. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 400
210
219
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
7 jul 2019 16:19
2 400 SEK
7 jul 2019 16:18
2 000 SEK
7 jul 2019 16:17
1 200 SEK
5 jul 2019 15:14
300 SEK