PATRICK NASMYTH, signerad med initialer. Olja på duk 35 x 45 cm.
Sittande herde med hund i landskap. Signerad P.N. Olja på duk 35 x 45 cm.
Ytmuts.
Gulnad fernissa.
Krackelyr och retuscher.
Liten lagning.
Märken efter spännram.