SÄNGBORD/BYRÅER, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft

Målade byråer med beslag av mässing. Bredd 47, djup 35, höjd 72 cm

Smärre slitage. Senare målning.

Klubbat pris
6 200
550
580
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
11 jul 2019 20:34
6 200 SEK
11 jul 2019 20:33
6 000 SEK
11 jul 2019 20:33
6 000 SEK
11 jul 2019 20:32
5 800 SEK
11 jul 2019 20:32
5 600 SEK
11 jul 2019 20:29
5 400 SEK
11 jul 2019 20:14
5 200 SEK
11 jul 2019 20:13
5 000 SEK
11 jul 2019 20:13
5 000 SEK
11 jul 2019 20:13
4 800 SEK
11 jul 2019 20:13
4 600 SEK
11 jul 2019 20:12
4 400 SEK
11 jul 2019 20:12
4 200 SEK
11 jul 2019 19:55
4 000 SEK
10 jul 2019 22:53
3 800 SEK
10 jul 2019 22:52
3 600 SEK
10 jul 2019 22:52
3 400 SEK
10 jul 2019 21:25
3 200 SEK
10 jul 2019 21:25
3 000 SEK
10 jul 2019 21:25
2 800 SEK
10 jul 2019 21:25
2 600 SEK
10 jul 2019 20:51
2 400 SEK
10 jul 2019 20:47
2 200 SEK
10 jul 2019 20:43
2 000 SEK
10 jul 2019 14:42
1 600 SEK
10 jul 2019 14:30
1 500 SEK
10 jul 2019 9:50
1 300 SEK
3 jul 2019 20:56
1 200 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703