1159046
Risto Vilhunen
(Född 1945)

RISTO VILHUNEN, akryl och plexiglas, 1973.

"Disharmooninen ohitus". 60 x 60 cm.

Smärre slitage. Repor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T42
Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
400
4 255
451
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (5 bud)
19 jun 20:38
400 EUR
19 jun 20:21
300 EUR
16 jun 22:30
240 EUR
14 jun 21:25
200 EUR
13 jun 8:59
30 EUR