Möbler Trädgårdsmöbler
1159058
UTEMÖBEL, för barn 3 delar, 1900-talets andra hälft

Av lackerat järn. Sitthöjd 32, diameter 51, höjd 56 cm

Rostangrepp. Smärre slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Utropspris
3 000 SEK