Sideboard av teak och teakfaner. Två skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning och fem lådor. Längd 160, djup 42, höjd 80 cm.
Helhetsintrycket är gott. Visst slitage. Ett hyllplan senare. Fanerladningar på tre av lådfronterna.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10