Konst Grafik
1159200
Yrjö Edelmann
(1941-2016)

YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad och numrerad 191/360.

Utan titel. 39 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Utropspris
3 000 SEK