Konst Contemporary
1159207
Peter Sternäng
(Född 1953)

PETER STERNÄNG, olja på duk, signerad PS. Även signerad och daterad 1999 a tergo.

Utan titel. 200 x 200 cm.

Utropspris
3 000 SEK