Klockor & Ur Armbandsur
1159335
ZENITH armbandsur, 14K guld 1950-tal.

Manuell. Liten sekundvisare. Bredd 23 mm. Svart läderlänk.
Ref nr 3474864
Boett nr 408558

Bruksslitage. Fungerar vid enklare test, funktion kan ej garanteras.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K4
Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 300
498
561
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
8
15 jun 21:22
5 300 SEK
15 jun 21:22
5 100 SEK
8
15 jun 21:20
4 900 SEK
15 jun 21:19
4 700 SEK
8
15 jun 21:18
4 500 SEK