KÄRL MED LOCK, mässing, Art Noveau, tidigt 1900-tal

Stilistisk dekor i relief. Invändigt förtennad. Diameter 30. Höjd 35 cm.

Smärre bucklor och slitage. Märke efter tejp.

1 000
89
93
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
7 jun 2019 20:38
1 000 SEK
4 jun 2019 17:09
500 SEK