Glas Övrigt
1159581
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018)

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, flaskor, 3 stycken, glas, limited edition, signerade, Kosta Boda, 1900-talets slut.

Målad dekor av ansikten. Höjd 17-34 cm.

Obetydligt slitage.

Slutpris
1 500
141
159
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 jun 23:45
1 500 SEK
11 jun 23:45
1 400 SEK
11 jun 23:43
1 300 SEK
11 jun 23:43
1 200 SEK
10 jun 22:00
1 000 SEK