Silver Bägare & Skålar
1159686
SOCKERSKÅL, silver, 1900-talets första hälft. Svenska importstämplar

Längd 19,5 cm. Vikt ca 410 g.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V1
Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 12 timmar
30
319
34
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 35 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
25 jun 16:08
30 EUR