SPEGEL samt KONSOLBORD, Karl Johan/Karl Johan-stil, 1800-tal.

Mahogny. Spegel flankerad av kolonetter. Beslag i gulmetall. Delat glas. 157 x 66. Inre mått 95 x 46. Bord H 78, b 81.

Slitage. Fanerskador. Sprickor. Glas anlupet samt repat.

Utropspris
4 000 SEK