Möbler Fåtöljer & Soffor
1159777
SOFFA, DUX, 1900-talets slut.

3-sits. Brunt skinn, djuphäftad rygg och sits, lösa stoppade ryggdynor. Sitthöjd 43, längd 210, djup 90, höjd c:a 71 cm.

Åldersrelaterat slitage. Något blekt.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Slutpris
2 000
188
212
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
6 jun 17:04
2 000 SEK
6 jun 10:56
1 500 SEK