SKULPTUR, Jesus, 17/ 1800-tal.

Träskuren och målad skulptur. Bredd 60, höjd 75 cm.

Renoverad, troligen senare måleri, skador, slitage, lagningar.

Klubbat pris
2 400
216
228
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
26 jun 2019 21:08
2 400 SEK
22 jun 2019 9:48
2 200 SEK
22 jun 2019 7:41
1 200 SEK
21 jun 2019 12:16
1 000 SEK