Möbler Övrigt
1159851
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing och målat trä. Längd 80. Bredd 49. Höjd 68 cm.

Slitage. Repor. Märken. Smärre färgbortfall.

Utropspris
2 500 SEK