Design Övrigt
1159924
CARL M. COHR, soppslevar, 2 st, Fredericia, Danmark 1900-talets mitt.

Sterling silver samt ädelträ. Längd 36 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
180
1 915
203
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
17 jun 16:55
180 EUR
16 jun 21:52
150 EUR
14 jun 6:05
125 EUR
12 jun 20:01
30 EUR