Design Övrigt
1159937
SVEND AAGE HOLM SØRENSEN, golvlampa, modell E1767 för ASEA, 1900-talets mitt.,

Stomme i metall. Höjd 133 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 700
254
286
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
17 jun 12:17
2 700 SEK
14 jun 14:51
2 500 SEK
13 jun 0:27
1 400 SEK
11 jun 21:58
1 000 SEK
11 jun 12:09
300 SEK